„E Ink“ technologija

„E Ink“ technologija yra alternatyva įprastoms popierinėms knygoms, suteikianti dar daugiau laisvės mėgstantiems skaityti. Efektyvus energijos vartojimas, lengvas naudojimas saulės šviesoje ir jokio pavojaus akims – visos šios funkcijos užtikrina patogiausią skaitymo patirtį, nepriklausomai nuo laiko ir vietos.


Panašumas į popierių

Pagal savo optines savybes „E Ink“ ekranai yra nepaprastai artimi tradicinių knygų puslapiams. „E Ink“ įrenginį galite skaityti valandų valandas be jokio neigiamo poveikio, kaip ir popierinę knygą.

Pocketbook-Paper-like


Saugu akims

Lyginant su išmaniaisiais telefonais ir planšetiniais kompiuteriais, „E Ink“ ekrano skaitymas nekenkia akims. „PocketBook“ naudojimas panašus į įprastos knygos skaitymą: jūsų akys nepavargs dėl atspindinčio ekrano.

Pocketbook-Safe-for-eyes


1 įkrovimas – 1 mėnuo

Dėl mažesnio el. skaitytuvo energijos suvartojimo, jį reikia įkrauti maždaug vos vieną kartą per mėnesį. Taip yra todėl kad „E Ink“ ekranui nereikia nuolat vartoti energijos, norint palaikyti vaizdą ekrane po to, kai jis parodomas.

Pocketbook-1-charge-1-month


Neatsispindi saulėje

Lyginant su įrenginiais, kurie turi LCD ekranus ir saulės šviesoje tampa beverčiai, atspindinčius „E Ink“ ekranus dar lengviau skaityti, kai į juos šviečia saulė.

Pocketbook-No-glares-in-the-sun


Platus matymo kampas

„E Ink“ ekranai pagerina skaitymo komfortą maksimaliu matymo kampu, tokiu pačiu, kaip įprasto popierinio popieriaus atveju.

Pocketbook-Wide-viewing-angleKaip dauguma įmonių, „PocketBook“ naudoja slapukų technologiją, kad pagerintų naudotojų patirtį analizės ir rinkodaros reikmėms siekiant jums rodyti aktualius, jūsų poreikius atitinkančius pasiūlymus, kol naršote svetainėje ir trečiųjų šalių svetainėse. „PocketBook“ gerbia jūsų privatumo teises, todėl prašome šiek tiek laiko skirti Slapukų nuostatų tvarkymas. Atminkite, kad absoliučiai būtini slapukai yra visada įjungti. Jei sutinkate su visų slapukų failų naudojimu, iškylančiajame lange tiesiog spustelėkite Gerai. Norėdami sužinoti daugiau apie slapukų technologiją, jos privalumus ir kaip „PocketBook“ ją naudoja, eikite į mūsų Pranešimą apie slapukus.

Aa HD