image

Sukurta skaitytojų skaitytojams

Apie „PocketBook“

Geriausia skaitymo patirtis bet kur, bet kada

Vienas didžiausių pasaulyje el. skaitytuvų, pagrįstų „E Ink“ technologija, gamintojas, įsikūręs Lugane, Šveicarijoje. Įsteigta 2007 m., „PocketBook“ dabar parduoda savo gaminius daugiau nei 35 šalyse. Kurdama aukštos kokybės aparatinę įrangą, ergonomišką dizainą ir unikalius programinės įrangos sprendimus, „PocketBook“ garantuoja sklandžią skaitymo patirtį bet kur, bet kada.

Mūsų vertybės

01

Laisvė. Mūsų gaminiai ir paslaugos suteikia naudotojams visišką laisvę, kad ir kur jie bebūtų.

02

Pasiekiamumas. „PocketBook“ patikimas ir visada pasiekiamas pagalbininkas.

03

Žmogus. „PocketBook“ valdo žmonės, kurie dalijasi unikaliomis istorijomis.

image

Jauskitės laisvai ir patogiai.

Norėdami suteikti visišką laisvę, suteikiame „Cloud“ skaitymo galimybes. Galite patogiai skaityti bet kur naudodami bet kokį įrenginį.

image

Dėmesys asmenybei

El. skaitytuvus kuriame gerbdami ir rūpindamiesi kiekvienu naudotoju. Mūsų įrenginiuose yra akims nekenkiantys ekranai, sąsaja 35 kalbomis ir daug asmeninių nustatymų.

image

Siekis suteikti daugiau

Nematome jokių ribų, ketiname suteikti daugiau vertybių! Kokybiškos funkcijos, spalvų įvairovė ir skirtingo dydžio ekranai. Rinkitės laisvai – visada išliksite madingi.

Įdiekite „PocketBook Reader“ programą
image

„E Ink“ technologija

„E Ink“ technologija yra alternatyva įprastoms popierinėms knygoms, suteikianti dar daugiau laisvės mėgstantiems skaityti.

About E ink
image

Mums patinka tai, ką darome

Susipažinkite

Kaip dauguma įmonių, „PocketBook“ naudoja slapukų technologiją, kad pagerintų naudotojų patirtį analizės ir rinkodaros reikmėms siekiant jums rodyti aktualius, jūsų poreikius atitinkančius pasiūlymus, kol naršote svetainėje ir trečiųjų šalių svetainėse. „PocketBook“ gerbia jūsų privatumo teises, todėl prašome šiek tiek laiko skirti Slapukų nuostatų tvarkymas. Atminkite, kad absoliučiai būtini slapukai yra visada įjungti. Jei sutinkate su visų slapukų failų naudojimu, iškylančiajame lange tiesiog spustelėkite Gerai. Norėdami sužinoti daugiau apie slapukų technologiją, jos privalumus ir kaip „PocketBook“ ją naudoja, eikite į mūsų Pranešimą apie slapukus.

Aa HD