„PocketBook Era“ – „Computer Bild“ atlikto didelių e. skaityklių testo laimėtoja

2022 m. lapkričio 2 d.

Patikimas Vokietijos žurnalas Computer Bild pripažino „PocketBook Era“ viena iš dviejų didelio formato e. skaityklių testo laimėtojų. Tai dar vienas apdovanojimas vienai geriausių 2022 m. skaityklių!

Šį kartą didžiausio vokiečių technologijų žurnalo atliktame teste dalyvavo trys populiariausi e. skaityklių gamintojai: „PocketBook“, „Amazon“, ir „Tolino“. Geriausias rezultatas (1,8) ir laimėtojo titulas atiteko dviem modeliams: „PocketBook Era“ ir „Kindle Paperwhite“. Be „Era“, ekspertai taip pat išbandė „PocketBook Color“ (2,2 balas) ir „PocketBook Touch Lux 5“ (2,5 balas).

Laimėjusi e. skaityklė „PocketBook Era“ nustebino žurnalistus savo universalumu, naujausiu „E Ink Carta 1200“ ekranu, garso funkcijų galimybe ir sparčiu procesoriumi.

Įtakingo žurnalo skirtas aukštas įvertinimas ir nugalėtojo titulas dar kartą įrodo, kad „PocketBook Era“ skaityklėje naudojamos naujausios technologijos ir ji suteikia naudotojams neregėtų skaitymo galimybių. Todėl šis modelis yra populiariausia 2022 m. skaityklė.

Atgal

Kaip dauguma įmonių, „PocketBook“ naudoja slapukų technologiją, kad pagerintų naudotojų patirtį analizės ir rinkodaros reikmėms siekiant jums rodyti aktualius, jūsų poreikius atitinkančius pasiūlymus, kol naršote svetainėje ir trečiųjų šalių svetainėse. „PocketBook“ gerbia jūsų privatumo teises, todėl prašome šiek tiek laiko skirti Slapukų nuostatų tvarkymas. Atminkite, kad absoliučiai būtini slapukai yra visada įjungti. Jei sutinkate su visų slapukų failų naudojimu, iškylančiajame lange tiesiog spustelėkite Gerai. Norėdami sužinoti daugiau apie slapukų technologiją, jos privalumus ir kaip „PocketBook“ ją naudoja, eikite į mūsų Pranešimą apie slapukus.

Aa HD